dlaczego papieros elektroniczny nie dymi

dlaczego papieros elektroniczny nie dymi

W wieku 40-50, poziom testosteronu zaczyna spadać, aż 70 lat, gdzie jest to około 30% tego, co było. Wydaje się korelować ze wzrostem przypadkach dysfunkcji erekcji u starszych mężczyzn. Yet, only about 5% of men who seek medical treatment for erectile dysfunction are testosterone deficient.

Ponownie, istnieje luka w postrzeganiu o przyczynie i skutku ED wynikowe.

Zaburzenia erekcji Bo ‚# 5: Czynniki psychologiczne

Stres, lęk, poczucie winy, depresja, niska samoocena, lęk przed porażką seksualnej, stanowią 10-20% wszystkich przypadków mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Ale nikt nie zauważa, a nawet pyta o przyczynę, dlaczego te negatywne stany psychiczne doszło w pierwszym rzędzie i najwyraźniej utrzymania się.

dlaczego papieros elektroniczny nie dymi

Są one traktowane jako samodzielnego stania.

To prawda, że ??tremy twoje mózg uwalnia substancje chemiczne, które zwężają się mięśni gładkich prącia i jego tętnice. Powoduje to zmniejszenie przepływu krwi do prącia, a także zwiększają przepływ krwi z penisa, która jest równa zmniejszonej erekcji.

Jednak, jak wspomniano powyżej, efekty nie są liniowe – to jest, mogą one zdecydowanie dodanie nawet przyspieszenia co zaczęło przyczyną zaburzenia erekcji. Są jeszcze tylko wpływa jednak.

dlaczego papieros elektroniczny nie dymi

Pytanie brzmi: Skutki co? Co to jest przyczyna zaburzeń erekcji?

Dobrze, jeśli jest często istniejącego problemu fizycznego, a następnie napięcie psychiczne, w jakiejkolwiek formie, będzie jeszcze gorzej (i vice versa), która wychowuje sedno sprzecznych informacji na temat zaburzeń erekcji.

Nie masz powodu braku kontroli nad swoim penisa i libido seksualnego ze względu na inny problem … masz jakiś inny problem (lub dwa), ponieważ już stopniowo traci kontrolę nad swoim penisa i libido. Po tym wszystkim, energia seksualna jest najbardziej potężny i silny siłą dostępne człowiekowi.

Wpis zawdzięczamy